MAŁE JEST PIĘKNE – KONKURS na scenariusz etiudy

Posted in Script_Fiesta / Posted By: Script Fiesta
23
Paź2018

Po raz kolejny uruchamiamy konkurs na scenariusz filmu krótkometrażowego! Wszyscy wiemy, jak trudno stworzyć intrygującą historię mając do dyspozycji tak niewiele minut, ale wiemy też, że z taką opowieścią można podbić świat!

“Stutterer” reż. Benjamin Cleary, OSCAR 2016

Nie bójcie się wyzwań – bierzcie się do dzieła i piszcie!

Aby wziąć udział w konkursie na scenariusz filmu krótkometrażowego (do 30 minut) należy złożyć pakiet, w którego skład wchodzą:

  • okładka, na której powinny się znaleźć: tytuł, autor, gatunek, logline,
  • streszczenie fabuły (do 1800 znaków)
  • prawidłowo sformatowany scenariusz (maksymalnie 30 stron)

Konkurs nie jest anonimowy. Nagroda główna: 5 000 złotych.

Konkurs na scenariusz filmu krótkometrażowego jest jednoetapowy. Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić dwa załączone poniżej formularze.

Pakiet wraz z formularzem osobowym wypełnionym na przygotowanym przez Organizatorów szablonie należy przesłać listem poleconym lub dostarczyć osobiście w czterech wydrukowanych egzemplarzach w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 lutego 2019, godz. 15:00 na adres:

Warszawska Szkoła Filmowa, Generała Zajączka 7, 01-518 Warszawa

z dopiskiem: „Script Fiesta KONKURS 2019”

lub dostarczyć osobiście do biura festiwalu (mieszczącego się w pawilonie obok wejścia do budynku Warszawskiej Szkoły Filmowej przy ulicy Gen. Zajączka 7)

Decyduje czas DOTARCIA pracy do biura festiwalu. Prace, które dotrą do biura po godzinie 15:00, 1 lutego 2019 roku, nie będą zakwalifikowane do konkursu.

JURY ogłosimy niebawem!

 

Dane projektu – etiuda

Formularz konkursowy – etiuda

Regulamin