PITCH FIESTA 2018

Posted in Script_Fiesta / Posted By: Script Fiesta
04
Mar2018

Pitch Fiesta 2018 – 24 marca 2018

Przebieg SESJI

pitching handshakeNajprostszym sposobem wyjaśnienia zasad Pitch Fiesty jest porównanie jej do serii szybkich randek. Celem dla uczestniczących w sesji twórców jest uzyskanie zainteresowania od producenta, otrzymanie od niego wizytówki oraz prośby o przesłanie materiałów.

Od strony twórcy wygląda to tak: autor stoi w kolejce do wybranego producenta. Siada przy stoliku producenta i prezentuje swój projekt. Po upływie pięciu minut odchodzi od stolika (z wizytówką bądź bez) i ewentualnie ustawia się w kolejce do następnego producenta.

Od strony producenta wygląda to tak: producent ma swoje miejsce przy stoliku, twórca podchodzi do niego i ma pięć minut na rozmowę. W tym czasie prezentuje swój pomysł/pomysły. Jeśli pomysł/autor przypadnie do gustu słuchającemu, producent daje autorowi swoją wizytówkę i prosi o kontakt. Sesja zakończona. Podchodzi kolejny twórca.

Pitch Fiesta Dawid Maciej

W dniu Pitch Fiesty

Scenarzyści zapisani na daną sesję proszeni są o pojawienie się na miejscu 25 minut przed rozpoczęciem sesji. Wolontariusze odznaczają każdego, kto się zgłosił oraz wręczają uczestnikom aktualną rozpiskę z informacją, który producent siedzi przy którym stanowisku oraz opisem firm reprezentowanych na pitchingu oraz oczekiwań producentów.

10 minut przed rozpoczęciem sesji zostają otwarte listy rezerwowe – w przypadku dostępnych miejsc, scenarzyści mogą dopisać się do uczestnictwa w danej sesji.

Podczas sesji scenarzyści ustawiają się w kolejce do wybranego producenta i czekają na swoją kolej.

Spotkanie trwa 5 minut i bardzo prosimy o pilnowanie tego czasu.

Można ustawiać się tylko w jednej kolejce – nie można zajmować sobie miejsca w kilku kolejkach jednocześnie.

Przebieg sesji jest moderowany przez organizatorów, którzy pilnują czasu oraz prawidłowego, miłego i pełnego wzajemnego szacunku przebiegu sesji.

Script Fiesta 2015 pitching Maciej SlesickiPitch Fiesta odbywa się w gmachu Warszawskiej Szkoły Filmowej.

W przypadku małej ilości chętnych, organizatorzy zastrzegają możliwość zmniejszenia ilości sesji.

Lista producentów zostanie opublikowana niebawem.