WARSAW KIDS FILM FORUM: REJESTRACJA DLA OBSERWATORÓW

Posted in Script_Fiesta / Posted By: Script Fiesta
23
Lip2018

FESTIWAL SCRIPT FIESTA partneruje 2. edycji Warsaw Kids Film Forum 2018, dlatego i my przypominamy, że trwa otwarta rejestracja dla OBSERWATORÓW wydarzenia.

Warsaw Kids Film Forum to międzynarodowe forum pitchingowe filmów i seriali telewizyjnych dla młodego widza. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym europejska branża może wymienić się doświadczeniem, pomysłami i wspólnie rozwijać nowe filmy i seriale dla dziecięcej widowni. Chcemy stworzyć przestrzeń, która w praktyczny sposób pomoże łączyć ze sobą projekty z potencjalnymi koproducentami, dystrybutorami, agentami sprzedaży, przedstawicielami telewizji oraz reprezentantami instytutów filmowych i funduszy regionalnych.

Rejestracja daje możliwość wzięcia udziału w:

Inspiration Day; case studies koprodukcji dziecięcych, strategii marketingowych, które odniosły miedzynarodowy sukces.

Sesjach Pitchingowych projektów zarówno z Polski jak i całego świata.

Giełdzie Scenariuszy, podczas której scenarzyści i reżyserzy zaprezentują swoje projekty; to dobra okazja do wyłowienia talentów oraz ciekawych projektów zarówno dla producentów jak i przedstawicieli branży telewizyjnej i dystrybutorów.

Stolikach Konsultantów, czyli spotkaniach podczas, których będzie można porozmawiać o swoim pomyśle lub scenariuszu we wczesnej fazie developmentu z doświadczonymi konsultantami scenariuszowymi. Zapisy startują już 20 sierpnia.

Producer meets Producer – platformie wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych przez producentów, mającej na celu wzmocnienie relacji koprodukcyjnych zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Zapisy trwają do 16 września,

jednakże o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy na: https://warsawkidsff.pl