WARSZTATY VR! otwieramy zapisy

Posted in Script_Fiesta / Posted By: Script Fiesta
25
Lut2018

WARSZTATY TWORZENIA TREŚCI FILMOWYCH 360.

 

W ramach tegorocznej edycji festiwalu SCRIPT FIESTA Konrad Ziaja z CinematicVR (http://cinematicvr.pl) poprowadzi warsztaty tworzenia treści filmowych 360. W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed filmowcami technologia VR na planie zdjęciowym. Będą mieli również okazję zapoznać się z podstawowymi zasadami realizacji filmów 360 oraz przekonają się w praktyce, jak działa kamera 360 oraz jak wygląda proces postprodukcji treści VR.

Warsztaty odbędą się 21 marca w godzinach 9:30-12:30 w Warszawskiej Szkole Filmowej.

 

Warsztaty są darmowe, ale ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału do 5 marca 2018 poprzez wysłanie maila z tytułem: VR – WARSZTATY – ZGŁOSZENIE na adres: anna.bielak@scriptfiesta.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń.

KONRAD ZIAJA – założyciel i CEO start-upu CinematicVR, zajmującego się produkcją szeroko rozumianych treści VR i AR, w tym filmów 360, aplikacji VR, interaktywnych katalogów produktów VR i AR. Odpowiedzialny za ponad 60 realizacji VR, w tym filmów 360 dla Amnesty International, HBO Polska, T-Mobile i Coca Cola. Od wielu lat związany z Plenerami Film Spring Open Sławomira Idziaka, w ramach których prowadzi warsztaty produkcji i postprodukcji treści VR.